Wypełnij formularz lub zadzwoń tel. 32 359 37 44

01

Uzupełnij Formularz

Wypełnij wstępnie formularz zgłoszeniowy a my na jego podstawie określimy koszty oraz możliwy termin wykonania naprawy.

02

Ekspertyza

Po otrzymaniu sprzętu lub wizycie serwisanta przeprowadzimy pełną diagnostykę. Poinformujemy o jej wynikach, ewentualnych dodatkowych kosztach i przewidywanym terminie naprawy Twojego urządzenia.

03

Podejmij decyzję

Na podstawie przesłanej ekspertyzy i wyceny podejmujesz decyzję o przeprowadzeniu naprawy, odesłaniu lub utylizacji urządzenia.

04

Naprawa urządzenia

Urządzenie zostaje naprawione przez naszych specjalistów zgodnie z Twoimi oczekiwaniami oraz przygotowane do odbioru lub wysłania, abyś mógł ponownie korzystać ze sprawnego sprzętu.

  01Dane
  zgłaszającego
  02Typ
  serwisu?


  03Jakie posiadasz
  urządzenie?


  04W czym możemy
  pomóc?


  Mycie obudowyTo usługa dodatkowo płatna polegająca na dokładnym wymyciu obudowy, lustra skanera oraz wyczyszczeniu wnętrza urządzenia z pyłu tonerowego i pozostałości papieru oraz wyczyszczeniu i nasmarowaniu wszelkich elementów odpowiedzialny za pobór i transport papieru.Zalecamy wykonanie takiej usługi co siódmy wymieniany toner lub po wykonaniu 20 tyś.

  NaprawaKoszt naprawy zostanie określony po wyborze rodzaju urządzenia oraz modelu i zawiera pełny niezmienny koszt wykonania usługi natomiast nie uwzględnia części oraz usług dodatkowych.
  Koszt:

  Opis zgłosznia*


  W polu "Opis zgłoszenia" przedstaw zaistniały problem.
  Masz również możliwość dodania załączników np. zdjęć, wydruków itp. przesłanie ich w dużym stopniu przyspieszy Twój proces serwisowy.

  05Sposób
  dostarczenia

  Odbiór płatny 24HPłatny odbiór drukarki przez kierowcę w dni robocze w godzinach 9-15 w ciągu 24 godzin od zgłoszenia (na terenie aglomeracji katowickiej)

  Dostarczenie we własmyn zakresieUrządzenie dostarczę do serwisu w Katowicach na ul. Porcelanowa 51 na swój koszt

  Wysyłka własnaUrządzenie wysyłasz na własny koszt wybranym spedytorem w oryginalnym opakowaniu w celu zabezpieczenia urządzania przed uszkodzeniem. Zalecamy wykupienie ubezpieczenia przesyłki w trakcie nadania. Zaznaczając w zgłoszeniu „dostarczenie urządzenia po naprawie” zwrotnie wysyłamy lub dostarczamy własnym transportem do Państwa naprawione urządzenie.

  Darmowy odbiór w okolicach katowic - 7 DniDarmowy odbiór urządzenia przez kierowcę w dni robocze w godzinach 9-15 do 7 dni od zgłoszenia (na terenie aglomeracji katowickiej)
  Data odbioru:
  Godzina odbioru:

  Adres odbioru urządzenia:
  Skopiuj adres powyżej
  06Dodatkowe
  usługi?  Usługa ekspresowaNaprawa w 1 dzień roboczy w przypadku dostępności części.

  Brak oryginalnego opakowaniaUrządzenie musi być dostarczone w opakowaniu zastępczym zapewniającym bezpieczne warunki transportu i przechowywania, analogicznie do warunków zapewnianych przez opakowanie fabryczne.

  Dostarczenie urządzenia po naprawieUstalenie indywidualnie z klientem.
  07Równy limit
  naprawy


  Przewidywalny minimalny koszt naprawyWyświetlona wartość jest ceną netto i zawiera koszty naprawy i usługi dodatkowe zgodne z Twoim wyborem.
  Do podanej ceny należy doliczyć części zamienne, tonery ewentualnie bębny, które mogą podlegać wymianie.


  Górny limit naprawyTo kwota netto wraz z częściami (jeśli będzie taka konieczność ), na którą wyrażasz zgodę zlecając serwis.
  Jeśli na etapie ekspertyzy okaże się, że wartość części i usług przewyższa podaną przez Ciebie kwotę, drogą mailową otrzymasz wycenę i dopiero po jej akceptacji przystąpimy do naprawy, co może wydłużyć czas naprawy o kilka dni.
  regulamin

  Sprawdź wprowadzone dane, brak produktów pasujących do danych!
  Na wybrany produkt skończył się okres gwarancyjny.

  Zadbaj o swoją drukarkę!

  Jeśli masz problem z drukowaniem, Twoje urządzenie nie pracuje prawidłowo lub jesteś niezadowolony z jakości wydruków, skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem techniczny z Twoją drukarką.

  image
  image

  01

  Rynkowe praktyki

  Producenci drukarek już przy wprowadzaniu nowego urządzenia na rynek zakładają jego przeciętną żywotność nie dłuższą niż 2 lata. Po tym okresie większość urządzeń zaczyna szwankować.

  02

  Realia użytkowania

  Do tej sytuacji dokłada się nieprzestrzeganie przez większość klientów nakazanej przez warunki gwarancji rutynowej konserwacji urządzenia. Co bardzo wpływa na żywotność sprzętu i jakość wydruków, które oferuje.

  03

  Co dalej

  Urządzenia są tak zaprojektowane, iż zużywają się małe i niedrogie części uniemożliwia prawidłową pracę drukarki. Nasz serwis potrafi uporać się z każdym takim problemem i przywrócić urządzenie ponownie do użytku.

  Posiadasz flotę drukarek?

  Zapewniamy profesjonalną i wszechstronną obsługę serwisową urządzeń drukujących.