Proste i szybkie serwisowanie urządzeń drukujących

Jeśli zastanawiasz się czemu Twoja drukarka odmawia posłuszeństwa, lub chciałbyś wycenić naprawę urządzenia drukującego, skontaktuj się z nami a my doradzimy, wycenimy i naprawimy Twoją drukarkę.

01

Uzupełnij Formularz

Uzupełnij podstawowe informacje w formularzu i opłać wstępne zamówienie.
Tutaj też zweryfikujemy czy jesteśmy wstanie odebrać sprzęt na nasz koszt.

02

Wyślij sprzęt

Po otrzymaniu sprzętu przeprowadzimy diagnostykę. Poinformujemy o jej wynikach oraz kosztach i przewidywanym terminie naprawy Twojego urządzenia.

03

Podejmij decyzja

Na podstawie przesłanej diagnostyki i wyceny podejmujesz decyzję o przeprowadzeniu naprawy, odesłaniu lub utylizacji urządzenia.

04

Naprawa drukarki

Urządzenie zostaje naprawione i wyczyszczone przez naszych specjalistów. Następnie odesłane, abyś mógł ponownie korzystać ze sprawnego sprzętu.

Zadbaj o swoją drukarkę!

Jeśli masz problem z drukowaniem, Twoje urządzenie nie pracuje prawidłowo lub jesteś niezadowolony z jakości wydruków, skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem techniczny z Twoją drukarką.

image
image

01

Rynkowe praktyki

Producenci drukarek już przy wprowadzaniu nowego urządzenia na rynek zakładają jego przeciętną żywotność nie dłuższą niż 2 lata. Po tym okresie większość urządzeń zaczyna szwankować.

02

Realia użytkowania

Do tej sytuacji dokłada się nieprzestrzeganie przez większość klientów nakazanej przez warunki gwarancji rutynowej konserwacji urządzenia. Co bardzo wpływa na żywotność sprzętu i jakość wydruków które oferuje.

03

Co dalej

Urządzenia są tak zaprojektowane, iż zużywają się małe i niedrogie części uniemożliwia prawidłową pracę drukarki. Nasz serwis potrafi uporać się z każdym takim problemem i przywrócić urządzenie ponownie do użytku.

Posiadasz flotę drukarek?

Zapewniamy profesjonalną i wszechstronną
obsługę serwisową urządzeń drukujących.