O NAS

Specjalizacja, kompetencje, doradztwo i zaufanie - to wartości w oparciu o które budujemy trwałe relacje z naszymi Partnerami. Dzięki kierowaniu się tymi wartościami stale i dynamicznie zwiększamy swój udział w rynku.

 

Firma Unibit powstała w 1994 roku jako spółka cywilna przekształcona w późniejszym okresie w spółkę jawną, oraz w 2003 roku
w spółkę z o.o. 


Obecnie podstawową działalnością firmy jest dystrybucja materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń drukujących, nośników magnetycznych, akcesoriów komputerowych oraz działalność proekologiczna w zakresie pozyskiwania i przetwarzania zużytych kartridży i tonerów do drukarek.

Jako specjalistyczny dystrybutor zapewniamy kompleksowe wsparcie dla Klientów, doradztwo w zakresie doboru odpowiednich produktów, szybkiej wyceny, sprawnej logistyki i serwisu reklamacyjnego.

W ramach komplementarności oferty w 2011 roku uruchomiliśmy profesjonalny serwis urządzeń drukujących. Rozszerzyliśmy również naszą ofertę o sprzedaż poleasingowych oraz nowych urządzeń drukujących.  

     

Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój rynku materiałów eksploatacyjnych oraz ciągle rozszerzającą się ofertę produktów, postawiliśmy na pełną specjalizację. Obecnie w ofercie posiadamy ponad 5000 produktów najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy !

 

© 2019 Unibit Sp. z o.o.