Minolta C280 Kolor

już od 270,00 zł (netto) 332,10 zł (brutto)

Laser
USB
Wydruk A3
Duplex
30000 str/mc
Ethernet

Bizhub C280 Konica Minolta to innowacyjne urządzenie wielofunkcyjne do codziennej produkcji dokumentów w środowisku firmowym. Doskonałe do biur i grup roboczych, takich jak wydziały finansów, księgowości i zasobów ludzkich, a także logistyki i w wielu innych, gdzie drukuje się przede wszystkim dokumenty czarno-białe. Seria ta oferuje prawdziwie przystępną produkcję czarno-białą i kolorową o wysokiej jakości przy kosztach porównywalnych do innych tego typu urządzeń.

Minolta C280

WYDAJNE DRUKOWANIE

Drukowanie i kopiowanie za pomocą bizhub C280 jest proste i produktywne. Wyposażone w jeden z wydajnych kontrolerów Emperon™ Konica Minolta, zawierają szybki procesor 1 GHz, standardową pamięć 2 GB, dysk twardy 250 GB. Zapewniają obsługę PDF 1.7 i zaawansowaną zgodność z PostScript, co atrakcyjnie podnosi jakość. Technologia firmowego kontrolera Emperon™ zapewnia sprawną integrację systemu z dowolnym standardowym środowiskiem sieciowym, dzięki czemu wielu użytkowników może przetwarzać swoje zadania druku szybko i jednocześnie, bez długich opóźnień.

EFEKTYWNE SKANOWANIE I FAKSOWANIE

Jako wysoce efektywne skanery systemy bizhub C280 ułatwiają dystrybucję i udostępnianie informacji. Dzięki wysokiej prędkości 70 stron org. na minutę umożliwiają szybkie skanowanie do e-mail, FTP, SMB i do skrzynek użytkowników. Formaty zeskanowanych dokumentów obejmują PDF, kompaktowy PDF, XPSD, kompaktowy XPS, a także TIFF i JPEG. Inteligentna właściwość skanowania do USB umożliwiająca bezpośrednie skanowanie z bizhub  C280 do pamięci USB bez pośrednictwa PC, zapewnia użytkownikowi elastyczność i atrakcyjne usprawnienia, a także pozwala mu zaoszczędzić cenny czas. Dostępne w połączeniu z uwierzytelnianiem użytkownika, funkcje scan-to-Me i scan-to-Home zapewniają niezawodne wysyłanie zeskanowanych dokumentów wyłącznie na własny adres e-mail użytkownika (scan-to-Me) lub do własnego zarejestrowanego foldera w komputerze (scan-to-Home).

BEZPIECZEŃSTWO

W wyniku wprowadzenia różnych właściwości wykraczających poza zaawansowane standardy bezpieczeństwa Konica Minolta bizhub  C280 uzyskał certyfikat zgodności z ISO 15408 EAL3. Dzięki uwierzytelnianiu klientów poprzez IEEE 802.1x może
ono być podłączane do bezpiecznych sieci. Dostępne jest również udoskonalone zabezpieczenie przeciwko nieuprawnionemu kopiowaniu. Dzięki funkcji Copy Guard oryginał nie zostanie skopiowany, jeśli urządzenie wykryje specjalny wzór ochronny. Funkcja Password Copy umożliwia natomiast kopiowanie chronionego oryginału po wprowadzeniu poprawnego hasła. Dostępna jest funkcja bezpiecznego drukowania zapewniająca ochronę poufnych dokumentów. Drukować można jedynie po wprowadzeniu hasła przypisanego do zadania druku bezpośrednio na ekranie dotykowym urządzenia wielofunkcyjnego. W połączeniu z kontrolą dostępu poprzez uwierzytelnianie tak zabezpieczone zadania druku zostaną automatycznie wydrukowane, gdy tylko użytkownik uwierzytelni się w systemie.

SPECYFIKACJA

Producent Konica Minolta
Model Bizhub C280
Prędkość druku/kopiowania A4/A3 do 28 / 17 kopii / min
Rozdzielczość drukowania 1800×600 dpi
Prędkość skanowania mono/kolor do 70 str / min
Pierwszy wydruk 5,8 / 7,7 sekundy
Czas nagrzewania ok. 45 sekund
Dysk twardy 250 GB
Gramatura papieru 64 – 271 g/m2
Zalecana ilość kopii/wydruków 30000 / mies
Kolorowy wyświetlacz
Automatyczny podajnik dokumentów
Automatyczny druk dwustronny
Toner czarny 29 000 kopii
Toner kolor 26 000 kopii
Bęben czarny 100 000 kopii
Bęben kolor 75 000 kopii
Broszura
Bizhub C280
Instrukcja
Bizhub C280
Sterowniki
Bizhub C280