Minolta C35 Kolor

już od 100,00 zł (netto) 123 zł (brutto)

Laser
USB
Wydruk A4
Duplex
120000 str/mc
Ethernet

Szeroka gama funkcji sprawia, że model bizhub C35 doskonale nadaje się do roli centralnego urządzenia komunikacyjnego w mniejszych firmach, a także w pojedynczych oddziałach, sklepach i podobnych lokalizacjach. Nie bez znaczenia są jego niewielkie gabaryty i prosta obsługa. Funkcje kopiowania, drukowania, skanowania i faksowania dokumentów kolorowych pozwalają na realizację codziennych potrzeb komunikacyjnych. Szybkość wynosząca 30 str./min w trybie kolorowym i monochromatycznym oraz standardowa obsługa wydruków dwustronnych z pełną wydajnością świadczą o najwyższej jakości.

Minolta C35 Kolor

ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ

Urządzenie bizhub C35 zapewnia użytkownikom możliwość prostego i wygodnego drukowania oraz kopiowania na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, a także przygotowywania raportów, prezentacji itd. Standardowy dwustronny podajnik dokumentów, moduł druku dwustronnego i duża pojemność papieru – do 1350 arkuszy – w połączeniu z prostą obsługą i dużą elastycznością sprawiają, że urządzenie to doskonale sprawdza się w obsłudze codziennych zadań drukowania i kopiowania. Prędkość druku do 30 str./min w trybie kolorowym i monochromatycznym, krótki czas oczekiwania na pierwszą kopię i praca z pełną szybkością w przypadku korzystania z podajnika dokumentów albo kopiowania/ drukowania dwustronnego zapewniają najwyższy poziom wydajności. Urządzenie bizhub C35 obsługuje szeroką gamę nośników, w tym papier o gramaturze do 210 g/m2, również w druku dwustronnym. Standardowy podajnik papieru i montowany w każdej wersji podajnik ręczny można uzupełnić o jedną lub dwie kasety dodatkowe oraz o praktyczną podstawę, która pozwala ustawić urządzenie na wygodnej wysokości.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Kontroler Emperon™ najnowszej generacji zapewnia bezproblemową integrację urządzenia bizhub C35 z większością sieci i gwarantuje obsługę standardowych systemów operacyjnych i większości aplikacji biznesowych. Procesor 800 MHz, dysk twardy o pojemności 120 GB i szybka, nowoczesna pamięć DDR2 o pojemności 1,5 GB pozwalają na pracę godną urządzenia dla profesjonalistów. Nie bez znaczenia jest także obsługa sieci Gigabit Ethernet. Kontroler Emperon™, który obsługuje nie tylko języki PostScript i PCL, lecz również standard XPS, jest przygotowany na wyzwania przyszłości. Łącznie z obsługą najnowszej technologii PCI o nazwie PCI Express pozwala to jeszcze bardziej zwiększyć szybkość i wydajność pracy.

BEZPIECZEŃSTWO

Wysokie standardy bezpieczeństwa bizhub C35 gwarantują niezawodną kontrolę dostępu i kosztów. Możliwe jest ograniczenie dostępu do urządzenia, tak aby użytkownicy musieli uwierzytelniać się bezpośrednio na jego panelu. Aplikacja Data Administrator ułatwia zarządzanie kontami użytkowników i definiowanie ograniczeń, np. w zakresie drukowania, kopiowania i skanowania w kolorze. Aplikacja PageScope Account Manager zapewnia możliwość dokładnego odczytu liczników i ułatwia przydzielanie kosztów poszczególnym użytkownikom lub działom. Funkcja bezpiecznego drukowania jest szczególnie przydatna przy wykonywaniu poufnych lub wyjątkowo ważnych wydruków.

OCHRONA ŚRODOWISKA

Szereg nowych rozwiązań proekologicznych wprowadzonych w modelu bizhub C35 uzasadnia przyznanie certyfikatów Blue Angel oraz Energy Star. Model bizhub C35 wykorzystuje opracowane przez firmę Konica Minolta sposoby oszczędzanie energii, a ponadto został wyprodukowany z materiałów pochodzących z odzysku i zawiera elementy nieemitujące ozonu podczas pracy. Dlatego jest urządzeniem naprawdę przyjaznym dla środowiska naturalnego. Niskie zużycie energii jest przede wszystkim zasługą najnowszych technologii utrwalania opracowanych przez firmę Konica Minolta. Wykorzystanie toneru polimeryzowanego Simitri® HD umożliwia utrwalanie przy niższych temperaturach, co skraca czas nagrzewania i maksymalizuje wydajność energetyczną urządzenia. Dodatkowo proces polimeryzacji toneru Simitri® HD ma mniejszy wpływ na środowisko niż produkcja zwykłego toneru.

SPECYFIKACJA

Producent Konica Minolta
Model Bizhub C35
Prędkość druku/kopiowania A4 do 36 / 30 kopii / min
Rozdzielczość drukowania 600 x 600 dpi
Prędkość skanowania mono/kolor do 30 str / min
Pierwszy wydruk 10 / 12 sekund
Czas nagrzewania ok. 45 sekund
Dysk twardy 120 GB
Gramatura papieru 60 – 210 g/m2
Zalecana ilość kopii/wydruków 120000 / mies
Kolorowy wyświetlacz
Automatyczny podajnik dokumentów
Automatyczny druk dwustronny
Toner czarny 6 000 kopii
Toner kolor 6 000 kopii
Broszura
Bizhub C35
Instrukcja
Bizhub C35
Sterowniki
Bizhub C35