Minolta seria C224 Kolor

już od 300,00 zł (netto) 369,00 zł (brutto)

Laser
USB
Wydruk A3
Duplex
25000 str/mc
Ethernet

Seria urządzeń Konica Minolta Bizhub C224 posiada nowy, pojemnościowy 9-calowy kolorowy wyświetlacz z intuicyjnym interfejsem użytkownika, który pozwala klientom skonfigurować funkcje stosownie do jego potrzeb. Wiele nowych rozwiązań w dziedzinie ochrony środowiska takich jak trwały wkład światłoczuły, energooszczędne skanery LED. Duże wrażeniem robi Bizhub C224 ze względu na jego elastyczność w odniesieniu do wielu różnych mediów i szerokich możliwości wykańczania. Całość dopełnia doskonała jakość kolorów.

Minolta C224

WIELOZADANIOWOŚĆ

Zaawansowany technologicznie Bizhub C224 umożliwia drukowanie, kopiowanie, skanowanie oraz wysyłanie i odbieranie faksów. Przeznaczony jest przede wszystkim dla niewielkich biur, w których doskonale radzi sobie z małymi i średnimi nakładami dokumentów zarówno w czerni jak i w kolorze oferując znacznie więcej możliwości niż inne używane tam urządzenia. Wynajem lub dzierżawa tego urządzenia będzie doskonałym sposobem na oszczędności w Twojej firmie, nie wspominając o znaczącej poprawie komfortu i szybkości codziennej pracy.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Wewnątrz tego urządzenia kryje się szereg innowacyjnych rozwiązań. Nowy kontroler Emperon jeszcze wydajniej steruje wszystkimi procesami drukowania, kopiowania i skanowania. Szybkie przetwarzanie prac, stabilność i pełna integracja ze środowiskiem IT to podstawowe zalety, które gwarantują łatwość drukowania nawet skomplikowanych i złożonych prac o sporych nakładach. Bizhub C224 używa najwyższej jakości tonerów polimeryzowanych SIMITRI High Definition, dotychczas stosowanych wyłącznie w urządzeniach produkcyjnych. Pozwala to na osiągnięcie imponującej jakości druku oraz z uwagi na niższą temperaturę utrwalania, większą elastyczność w doborze mediów. Bizhub C224 może drukować nawet do 271 g/m2, a dzięki wydajniejszym materiałom eksploatacyjnym drukowanie jest jeszcze ekonomiczniejsze.

BEZPIECZEŃSTWO

Również w zakresie bezpieczeństwa danych nowy Bizhub C224 wyznacza unikalne standardy. Obok funkcji zabezpieczeń znanych z innych urządzeń z serii Bizhub, zastosowano unikalną technologię autoryzacji biometrycznej. Urządzenie identyfikuje użytkownika po niepowtarzalnym układzie żył, opcjonalnie urządzenie może współpracować z czytnikiem kart IC.

SPECYFIKACJA

Producent Konica Minolta
Model Bizhub C224
Prędkość druku/kopiowania A4/A3 do 22 / 14 kopii / min
Rozdzielczość drukowania 1800×600 / 1200×1200 dpi
Prędkość skanowania mono/kolor do 160 str / min
Pierwszy wydruk 6,9 / 8,3 sekundy
Czas nagrzewania ok. 20 sekund
Dysk twardy 250 GB
Gramatura papieru 25 – 300 g/m2
Zalecana ilość kopii/wydruków 25000 / mies
Kolorowy wyświetlacz
Automatyczny podajnik dokumentów
Automatyczny druk dwustronny
Toner czarny 27 000 kopii
Toner kolor 25 000 kopii
Broszura
Bizhub C224
Instrukcja
Bizhub C224
Sterowniki
Bizhub C224