Ricoh MP 3351

już od 200,00 zł (netto) 246,00 zł (brutto)

Laser
USB
Wydruk A3
Duplex
96000 str/mc
Ethernet

Jeśli chcesz drukować, kopiować, skanować w kolorze, faksować, rozdzielać prace i mieć obróbkę końcową dokumentów to urządzenie Aficio™MP 3351 jest stworzone właśnie dla Ciebie. Każdy z tych produktów, posiada wiele użytecznych funkcjonalności pod postacią jednej maszyny. Wszystko co robią, robią szybko bo z prędkością do 50 stron na minutę. Dzięki najnowszej i najnowocześniejszej platformie oprogramowania App2Me w urządzeniach firmy Ricoh zwiększamy całkowitą efektywność biznesową. Pełna personalizacja od wyświetlacza po komunikację z urządzeniem dzięki specjalnie stworzonym widżetom (widgets), które pobierzesz bez problemu. Dzięki naszym urządzeniom oszczędzasz Swój czas i obniżasz koszty.

Ricoh MP 3351

ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ

Potrzebujesz dokumentów szybko i w dużych ilościach? Z urządzeniami MP 3351, wydruki otrzymujesz natychmiastowo. Krótki czas nagrzewania i szybki pierwszy wydruk w połączeniu z dużą pojemnością całkowitą papieru (4400 arkuszy) sprawia, iż nie musisz mieć przestoju w drukowaniu by uzupełnić papier, co zdecydowanie wpływa na wydajność Twojej pracy. Szukasz produktu, który ma możliwości obsługi różnych nośników? Możesz drukować okładki i ulotki na papierze o grubości do 157 g/ m² (MP 2851/3351). Urządzenia te dają Ci także możliwość drukowania na kopertach, nalepkach, papierze z nagłówkiem i na papierze dziurkowanym o formacie od A5 do A3.

RÓŻNORODNE OPCJE SKANOWANIA

Skanowanie dokumentów do e-maila, osobistego katalogu, folderu sieciowego lub serwera FTP jest banalnie proste dzięki MP 3351. Wraz z opcjonalnym oprogramowaniem GlobalScan NX odbywa się to jeszcze łatwiej, wystarczy jeden dotyk na panelu operatorskim, później przycisk start i gotowe.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo w dzisiejszych czasach staje się coraz ważniejsze. Zapobiegaj wyciekowi danych przez usuwanie tymczasowych informacji z dysku twardego. Chroń dokumenty przed nieautoryzowanym kopiowaniem z pomocą opcjonalnego modułu zabezpieczenia danych przed kopiowaniem (CDSU), który doda znak wodny do Twoich wydruków. Bądź pewny, że faksujesz bezpiecznie, a to potwierdza certyfikacja standardu P2600*, który jest odpowiedzialny za najwyższy poziom bezpieczeństwa.

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

Jako Ricoh pomagamy zmniejszać bezpośrednie oddziaływanie na środowisko w Twoim biurze jak i również obniżać koszty. Nasze produkty posiadają szereg funkcjonalności, które w tym pomogą, m.in. szybkie drukowanie i kopiowanie w dupleksie, niski pobór mocy w trybie uśpienia oraz zwiększona wydajność tonera. Dzięki temu oszczędzasz papier, czas, koszty i energię, a co za tym idzie, pomagasz środowisku. Wszystkie produkty firmy Ricoh zostały wyprodukowane według norm Energy star. To oznacza, że przy uruchamianiu urządzenia Ricoh wytwarza się zdecydowanie mniej CO2.

SPECYFIKACJA

Producent Ricoh
Model Aficio MP 3351
Prędkość druku/kopiowania A4 do 33 kopii / min
Rozdzielczość drukowania 600×600 dpi
Prędkość skanowania mono do 70 str / min
Pierwszy wydruk mono 8,1 sekundy
Czas nagrzewania ok. 20 sekund
Gramatura papieru 52 – 157 g/m2
Zalecana ilość kopii/wydruków max. 96 000 / mies
Kolorowy wyświetlacz
Automatyczny podajnik dokumentów
Automatyczny druk dwustronny
Broszura
Ricoh MP 3351
Instrukcja
Ricoh MP 3351
Sterowniki
Ricoh MP 3351