Kontroluj, analizuj, sprawdzaj.

15.12.2017

 

Zasada kontroluj, analizuj, sprawdzaj (KAS) sprawi, że – jeśli stosujesz ją umiejętnie – kasa na Twoim koncie zawsze będzie się zgadzać. Ponieważ sami prowadzimy prężne biuro, rozumiemy
i doceniamy wagę codziennych oszczędności. Podobne rozwiązania sugerujemy naszym Klientom.

 

Masz pełną wiedzę?

 

Jesteś kierownikiem, menedżerem, bossem – tak czy inaczej szefujesz pewnej grupie osób. Każda z tych osób posiada dostęp do drukarki i kopiarki. Pracownicy miewają różne podejście do kwestii drukowania. Część z nich przekłada ilość nad jakość; trudno wyplenić takie nawyki, ale nie jest to niemożliwe.

 

Zadaj sobie pytanie: czy na pewno w gonitwie każdego dnia w biurze masz pełną świadomość, ile stron drukuje się w Twojej firmie? Z obfitymi wydrukami idzie w parze przyspieszone zużycie tonerów i tuszy. Jeśli nie stosujesz zamienników, z pewnością odczuwasz to w saldzie swojego konta bankowego.

 

Chcesz mieć pełną wiedzę?

 

Wiadomo – każdy chciałby. Nie namawiamy do zainstalowania jedynej drukarki w biurze akurat
w swoim gabinecie i patrzenie każdemu drukującemu na ręce. Nie tędy droga. Wynajmując drukarkę (skądinąd – też bardzo ciekawa usługa generująca poważne oszczędności) otrzymujesz specjalistyczny program komputerowy.

 

Program ten zintegrujesz szybko (fachowiec na pewno pomoże) ze swoim komputerem
i wszystkimi kopiarkami lub drukarkami w firmie. Od tej pory kilka kliknięć dzieli Cię od wyczerpujących, kompleksowych raportów. Sam możesz wybrać, jak często chcesz je otrzymywać i jak bardzo powinny być rozbudowane. Możliwości samodzielnej konfiguracji naprawdę jest multum.

 

Co mi to da?

 

Primo: dużą wiedzę o wydrukach i kopiach w swojej firmie. Znasz ilość drukowaną przez każdego pracownika lub każdy dział. System takowy ma wbudowane różne mechanizmy alertów. Automatycznie zawiadomi serwis lub dział zaopatrzeniowy o potrzebie naprawy, konserwacji czy wymiany materiałów eksploatacyjnych.

 

Żeby była jasność: instalacja takiego programu nie jest tożsama z brakiem zaufania wobec współpracowników. Stanowi narzędzie optymalizacji wydruków i kopii w firmie. Drukowanie
„z głową” (np. dwustronnie lub bez użycia kolorów) przynosi wymierne oszczędności, które można przeznaczyć na korzyści finansowe dla pracowników. Dbasz też o ekologię; zużywasz mniej papieru i mniejszą ilość tonerów oraz tuszy, które są odpadami niebezpiecznymi i z którymi trzeba postępować nad wyraz ostrożnie. Przy okazji – polecamy nasz skup.

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami. Specjalista odpowie na Twoje pytania i przybliży zasady działania takich programów.

 

Nie bój się oszczędzać. Każda złotówka ma znaczenie.

Podziel się na Facebooku
Podziel się na Twitterze
Please reload

Wyróżnione posty

Promocje drukarek i kopiarek: uważaj na haczyki!

4.4.2018

1/8
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów