Wynajem kopiarek i drukarek - krótkie FAQ.

17.1.2018

 

Wielokrotnie pytani jesteśmy na czym właściwie polega usługa dzierżawy i wynajmu kopiarek lub drukarek. Zebraliśmy wszystkie Wasze pytania i spróbujemy odpowiedzieć na nie w formie zwięzłego, acz konkretnego FAQ. Zaczynajmy!

 

Czy naprawdę nie muszę płacić za nową kserokopiarkę lub drukarkę?

 

Zgadza się. Wynajmując urządzenie drukujące czy kopiujące nie ponosisz żadnych kosztów jego zakupu. Oznacza to brak konieczności inwestowania własnych środków finansowych – czy to w formie przygotowanej gotówki, czy specjalnego kredytu bankowego na drukarkę lub kopiarkę. Wiemy, że zwłaszcza urządzenia z wyższej półki nie należą do tanich. Wynajęcie kopiarki czy drukarki jest więc znaczącą oszczędnością dla firmy lub urzędu.

 

Czy naprawdę serwis jest gratis? Gdzie jest haczyk?

 

Żadnego haczyka nie ma. Wynajmowana kopiarka lub drukarka pozostaje cały czas naszą własnością, więc naturalnym jest że o nią dbamy. Poważnie też traktujemy swoje zobowiązania. Jeśli podpiszemy z Tobą umowę abonamentową na konkretny okres czasu, zależy nam na wywiązaniu się z tych ustaleń. Podstawą naliczania opłaty abonamentowej jest sprawny i dobrze działający sprzęt, toteż na logikę – jesteśmy zobligowani do przeprowadzania jak najszybciej najlepszych możliwych napraw.

 

 

PRZECZYTAJ | Czy opłaca się wynająć kopiarkę?

 

A może serwis to przysłowiowe „przetarcie kurzu” i tyle?

 

Nie. Serwis kopiarek i drukarek przeprowadzają ci sami profesjonaliści, którzy zajmują się tym w innych naszych projektach. Nie ma dla nich znaczenia, czy drukarka jest kupiona przez klienta, czy tylko wynajmowana. Nad każdym przypadkiem pracują tak samo wnikliwie i starają się rozwiązać problem jak najszybciej. W wypadku przedłużającej się naprawy zawsze oferujemy urządzenie zastępcze o podobnych parametrach.

 

Czy działacie tylko na Śląsku i w Katowicach?

 

Usługa wynajmu kopiarek i drukarek ma zasięg ogólnopolski. Jakkolwiek z racji usytuowania naszej siedziby w Katowicach skupiamy się w początkowej fazie projektu na regionie województwa śląskiego. Co nie oznacza, że nie jesteśmy w stanie zająć się zleceniem ze Szczecina ;)

 

A co z tymi materiałami eksploatacyjnymi? Serio je wymieniacie gratis?

 

Tak. Tusze, tonery i tym podobne materiały są wliczone w cenę abonamentu (co nie oznacza, że ją sztucznie zawyżają). Widzimy w tym działanie na korzyść klienta, bowiem koszt wymiany takich materiałów (szczególnie jeśli są to oryginały, nie zamienniki) nie jest mały. Jedynym materiałem który klient musi załatwiać na własną rękę jest papier.

 

To naprawdę jest takie tanie? Nie widzę na waszej stronie żadnych wyliczeń cenowych.

 

Przyjęliśmy zasadę, że nie ustalamy konkretnych wyliczeń cenowych, na przykład obliczonych pod konkretny model drukarki czy kopiarki. Kluczem do oszacowania wartości miesięcznego zobowiązania klienta jest kontakt z naszym ekspertem
i rozmowa na temat realnych potrzeb wynajmującego. Po przeprowadzeniu takiego audytu wydruków w firmie konstruujemy ofertę dopasowaną do możliwości
i oczekiwań klienta. Na pewno konkurujemy cenami, ale stawiamy na osobiste, długofalowe relacje z naszymi klientami.

 

Jeśli chcecie wiedzieć więcej, zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Podziel się na Facebooku
Podziel się na Twitterze
Please reload

Wyróżnione posty

Promocje drukarek i kopiarek: uważaj na haczyki!

4.4.2018

1/8
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów