Kupno kopiarki do nowej firmy? Lepiej wynająć!

20.2.2018

 

Tytułowe pytanie jest odrobinę prowokacyjne. W końcu zgodzimy się, że każde biuro potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania drukarki albo kopiarki. A już najlepiej obu tych sprzętów. Nie ma mocnych: bez sprawnego obiegu dokumentów w tradycyjnej, papierowej formie niewiele da się zrobić.

Z drugiej strony zakup nowego sprzętu zawsze oznacza koszty dla firmy. Oczywiście można poszukiwać tańszych, używanych kopiarek. Ale nigdy nie będzie miało się pewności, że wszystko zadziała tak jak powinno. O problemach z gwarancją i serwisem nie wspominając.

Jak temu zaradzić? Pomocą służy wynajem kopiarek.

 

Jak to działa?

 

Przypuśćmy, że startujesz ze swoim wymarzonym biznesem w województwie śląskim. Na początek gratulacje: wybrałeś dobre miejsce do rozpoczęcia lotu ku sukcesom.
W Katowicach i okolicach panuje od kilku lat klimat bardzo przyjazny dla przedsiębiorców.

 

Niemniej stajesz przed trudnymi wyborami. Zazwyczaj zaczynając przygodę z własną firmą nie dysponujemy nieograniczonymi środkami finansowymi. A nawet jeśli mamy jakiś zapas gotówki, to miejsc do jej wydania nie brakuje. Dlatego trzeba szukać oszczędności.

 

Proponujemy najszybszą i najwygodniejszą drogę do tychże oszczędności. Wynajem kopiarek oraz drukarek. Pomyśl, co możesz zrobić z pieniędzmi, których nie musisz wydawać na zakup takiego sprzętu.

 

Pierwszym krokiem do oszczędności jest kontakt z nami. Umówimy się z Tobą na rozmowę w siedzibie Twojej firmy. Ekspert pozna Twoje oczekiwania co do druku, liczby urządzeń i prędko zdiagnozuje realne potrzeby drukowania i kopiowania
w firmie. Rzecz jasna zarówno kontakt jak i wizyta specjalisty są całkowicie gratis.

 

Jakie są kolejne kroki?

 

Skompletujemy niezbędne informacje i zaproponujemy Ci konkretny sprzęt. Będzie to urządzenie dopasowane pod Twoje oczekiwania. Dysponujemy wyłącznie kopiarkami
i drukarkami uznanych światowych marek, toteż o ich awaryjność i bezproblemowe działanie nie musisz się kłopotać.

 

Następnie podpiszemy z Tobą umowę wynajmu. Najczęściej są to umowy na 24 miesiące, ale jesteśmy elastyczni. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Jest konieczność podpisania takiej umowy na dłużej? Nie ma problemu. Właściwie takim minimum jest rok.

 

Ceny? To też kwestia indywidualna. Musimy dokładnie wiedzieć, jakiego sprzętu potrzebujesz. Do czego będziesz go przeznaczał i na jaki okres czasu wynajem Cię interesuje. Ponieważ zależy nam na tym, byś kontynuował z nami współpracę, nie będą to ceny wzięte z kosmosu.

 

Co zyskujesz?

 

Wiele. Przede wszystkim darmowy serwis przez cały okres trwania umowy. Policz, ile możesz w ten sposób zaoszczędzić. Podobnie darmowe są wszelkie materiały eksploatacyjne, które też – kupowane na własną rękę – mogą kosztować niemało. Same korzyści, nieprawdaż?

 

Oczywiście przez cały czas współpracy masz z nami kontakt na bieżąco. Potrzebujesz pomocy technicznej lub porad odnośnie optymalizacji procesów drukowania
i kopiowania? Jesteśmy po to, by pomóc. Nie wahaj się przed kontaktem z nami.

Podziel się na Facebooku
Podziel się na Twitterze
Please reload

Wyróżnione posty

Promocje drukarek i kopiarek: uważaj na haczyki!

4.4.2018

1/8
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów