Wynajem kopiarki i drukarki - oszczędność z każdej strony!

28.2.2018

Witamy w ostatnim dniu lutego. Wielkimi krokami zbliża się koniec pierwszego kwartału (a jeszcze niedawno świętowaliśmy Sylwestra). Dla firm to okres gorączkowej pracy przy akompaniamencie mnóstwa dokumentów.  Nawet nowo startujące biznesy nie są wolne od takich niedogodności. Szkopuł w tym, że drukarki lub kopiarki swoje kosztują. Jak oszczędzić?

 

Wynajmij kopiarkę i drukarkę – to tańsze niż sądzisz.

 

Wielokrotnie podkreślaliśmy, że dla przedsiębiorców z województwa śląskiego wynajem kopiarki lub drukarki jest znakomitym sposobem na oszczędność. Ma to szczególne znaczenie dla młodych biznesów. Jak wiemy, nie posiadają one zazwyczaj nadmiaru wolnej gotówki na zakup profesjonalnego sprzętu drukującego.

Z kredytowaniem takich świeżych firm też bywa różnie.

 

Jeśli nie chcesz lub nie możesz przeznaczyć środków finansowych na zakup nowych urządzeń drukujących i kopiujących, taki wynajem jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego? Bo drukarka bądź kopiarka renomowanego producenta (HP, Konica Minolta czy Rico) wjeżdża do Twojego biura całkowicie gratis.

 

Tak, dobrze widzisz. Nie płacisz nic za transport, instalację i szkolenie z obsługi urządzenia. Mało tego, po rozmowie z naszym ekspertem zorientujesz się, jaki model jest dla Twojej firmy najbardziej odpowiedni. Nie musimy chyba wspominać, że także rozmowa ze specjalistą i swoisty „wywiad środowiskowy” są bezpłatne?

NIE WIESZ, JAKĄ KSEROKOPIARKĘ WYBRAĆ DO FIRMY? Przeczytaj!

Wynajmując drukarkę lub kopiarkę zyskujesz multum korzyści.

 

Pierwszą korzyścią jest bezpłatny serwis techniczny przez cały okres trwania umowy wynajmu. Zapewne wyobrażasz sobie, że to benefis o małym ciężarze gatunkowym, skoro oferta obejmuje wyłącznie drukarki i kopiarki uznanych marek, które nie zwykły się psuć. Poniekąd tak, ale lepiej dmuchać na zimne. Z własnego doświadczenia wiemy, że niektóre naprawy mogą przekroczyć koszt zakupu nowego urządzenia. Przezorny zawsze ubezpieczony.

 

Kolejną z szeregu korzyści są darmowe materiały eksploatacyjne, dostarczane bezpłatnie do Twojej firmy. Zachęcamy do przeliczenia, ile wydajesz miesięcznie na tonery i tusze, pozwalające Twoim drukarkom i kopiarkom funkcjonować. Nie są to małe kwoty, nawet jeżeli zdecydowałeś się stosować markowe, dobre jakościowo zamienniki do oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Pomyśl, ile mógłbyś zaoszczędzić, gdybyś miał to za darmo?

 

Wynajem drukarek i kopiarek to dbanie o klienta.

 

Na logikę: skoro podpisujemy z Tobą umowę na 12, 24 lub 36 miesięcy, jesteśmy zobligowani do dbania o Twoje zadowolenie przez cały ten czas, nieprawdaż? Zależy nam w końcu na tym, byś zdecydował się na dalszą współpracę lub polecił nasze usługi swoim znajomym. Dlatego masz pewność, że cena abonamentu nie będzie wygórowana. Dodatkowo będzie skonsultowana z Tobą przed podpisaniem stosownych papierów i dopasowana do możliwości Twojego biznesu.

 

Z troski o naszych klientów oferujemy także urządzenia zastępcze na czas przedłużających się napraw kopiarek bądź drukarek. Niektóre usterki wymagają poświęcenia im większej ilości czasu, a nie chcemy, byś płacił za nic – dlatego od razu po stwierdzeniu takiej awarii otrzymasz od nas sprzęt o zbliżonych parametrach.

W tenże sposób Twoja firma nie będzie narażona na niepotrzebne przestoje

i wynikające z nich straty finansowe.

 

Zainteresowaliśmy? Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami. Czekamy na Twój sygnał.

 

Podziel się na Facebooku
Podziel się na Twitterze
Please reload

Wyróżnione posty

Promocje drukarek i kopiarek: uważaj na haczyki!

4.4.2018

1/8
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów