Wynajem kopiarki lub drukarki to szansa dla Twojej firmy!

14.3.2018

Startując z nowym biznesem obracasz w rękach każdą złotówkę kilka razy. Konieczności inwestowania na start jest całe mnóstwo. Jednym z najbardziej kosztownych obowiązków jest wyposażenie biura, w którym będziesz pracować. Mamy dla przedsiębiorców z województwa śląskiego częściowe panaceum na te bolączki. Wynajem kopiarek i drukarek to dobry sposób na to, by początkowe wydatki Cię nie przygniotły.

 

Ile mogę zaoszczędzić wynajmując kopiarkę lub drukarkę?

 

Jednym słowem: sporo. Nie stoisz przed koniecznością zakupu nowego sprzętu. Oczywiście możesz znaleźć tanie kopiarki czy drukarki, ale nie gwarantują one ani długoletniego, bezawaryjnego działania, ani też niekoniecznie spełniają oczekiwania użytkowników. Mówimy tutaj przede wszystkim o obowiązku korzystania

z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych – do tańszych urządzeń producenci nie przewidzieli możności korzystania z zamienników.

 

Dobre jakościowo zamienniki tuszy lub tonerów to fajna opcja na oszczędzenie

w skali roku naprawdę dużych pieniędzy. Kolejnym zyskiem jest identyczna jak

w przypadku oryginalnych materiałów jakość, która dodatkowo pozwala Ci na osiągnięcie większej wydajności drukowania oraz kopiowania. Warto ten punkt rozważyć i mieć w głowie, gdy wybiera się sprzęt.

 

Wracając po dygresji do wynajmu kopiarek i drukarek. Twoim jedynym kosztem jest miesięczna rata wynajmu oraz ewentualne dopłaty po przekroczeniu ustalonego uprzednio limitu drukowanych czy kopiowanych stron. Urządzenie otrzymujesz do biura za darmo.

 

Co mogę dodatkowo zyskać, wynajmując kopiarkę lub drukarkę?

 

Darmowe urządzenie to nie jedyne udogodnienie, jakie Ci oferujemy. Przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnego modelu, odbędziesz rozmowę z naszym specjalistą. Przyjrzy się wnikliwym okiem Twoim realnym potrzebom drukowania. I doradzi, które urządzenie najlepiej spełnia oczekiwania Twojego biznesu. Nie musimy chyba wspominać, że usługi i diagnoza fachowca są całkowicie darmowe?

 

Policzyłeś kiedyś, ile w skali roku wydajesz na naprawy swojego sprzętu? Albo ile pieniędzy pochłaniają materiały eksploatacyjne, które trzeba na bieżąco uzupełniać?

W tym przypadku także wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Wszelakie usługi serwisowe masz zawarte już w cenie abonamentu. Co warte podkreślenia, jest to serwis przeprowadzany przez ludzi mających fach w ręku. Nie musisz także obawiać się o jakość takich napraw – w końcu drukarka czy kopiarka de facto nadal jest naszą własnością, zatem dbamy o nią jak o swoją.

 

A materiały eksploatacyjne? Obojętnie czy używasz oryginałów czy zamienników, zawsze wiąże się to z mniejszymi lub większymi wydatkami dla Twojego biznesu. Teoretycznie kupując tego typu materiały raz na miesiąc różnicy na koncie nie odczujesz, ale sumując to przez trzy kwartały – robi się poważna sumka. Której płacenia możesz uniknąć, decydując się na wynajem kopiarki czy drukarki. Analogicznie jak w przypadku serwisowania: sprzęt pozostaje naszą własnością, więc choćby z racji tego nie będziemy dostarczać Ci wątpliwej jakości materiałów eksploatacyjnych, które niosą za sobą ryzyko uszkodzenia kopiarki albo drukarki.

 

Ceny, ceny…

 

To podstawowe pytanie wszystkich zainteresowanych. Ile to kosztuje? Otóż za każdym razem ostateczna cena jest wypadkową indywidualnych ustaleń. Wychodzimy

z założenia, że każdy biznes jest inny. Każdy przedsiębiorca potrzebuje czegoś innego

i ma inne oczekiwania co do sprzętu oraz druku w swojej firmie. Dlatego jesteśmy zawsze skłonni do negocjowania. Zarówno ostatecznej ceny abonamentu, jak i długości trwania umowy. Przekonaj się sam.

 

Zainteresowany? Chciałbyś wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści czekają na Twój telefon / e-mail i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

 

Podziel się na Facebooku
Podziel się na Twitterze
Please reload

Wyróżnione posty

Promocje drukarek i kopiarek: uważaj na haczyki!

4.4.2018

1/8
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów