TUSZE I TONERY DO DRUKAREK

Tusze i tonery to nasza specjalność. Zaufaj ekspertom. Od ponad 25 lat Unibit jest jednym z najbardziej zaufanych oraz uznanych polskich liderów w branży. Profesjonalnie doradzamy oraz dostarczamy wkłady do drukarek laserowych i atramentowych tysiącom firm, instytucji oraz jednostek samorządowych z całej Polski. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z usług Unibit, skontaktuj się koniecznie z naszymi specjalistami poprzez dane lub formularz z zakładki KONTAKT. W szczególności polecamy tusze i tonery nazywane zamiennikami, gwarantujące duże oszczędności przy niezmiennie wysokiej jakości zadruku. Posiadamy również niezwykle szeroką ofertę oryginalnych, markowych materiałów eksploatacyjnych do drukarek, którą systematycznie poszerzamy. Satysfakcja Klienta zawsze była, jest i będzie dla nas prawdziwym priorytetem.

SPRAWDZONE ZAMIENNIKI

Unibit – wyłączny producent oraz dystrybutor tuszy i tonerów marki PASSO oraz PANDA. Postaw na gwarantowaną przez Unibit jakość od pierwszej do ostatniej zadrukowanej kartki w naprawdę konkurencyjnej cenie. Bardzo szeroki asortyment, znikoma awaryjność, pakiety współpracy, liczne promocje oraz atrakcyjne nagrody – to tylko kilka z wielu argumentów, dla których warto postawić na zamienniki Unibitu. Tusze i tonery marki Passo oraz Panda wykonane są z wysokiej klasy komponentów, regularnie testowane i sprawdzane, aby zawsze sprawnie spełniły swoją funkcję. Dla dystrybutorów zainteresowanych współpracą proponujemy specjalną, dedykowaną ofertę. Szczegóły udziela nasz wykwalifikowany Dział Obsługi Klienta Unibit.

image

PASSO

WYDAJNOŚĆ – atrakcyjne ceny produktów Passo powiązane z podwyższoną wydajnością i znikomą awaryjnością w znacznym stopniu wpływają na niskie koszty wydruku.

KONTROLA JAKOŚCI – profesjonalne urządzenia produkcyjne, skrupulatna kontrola jakości, stosowanie wytycznych norm ISO.

BEZPIECZEŃSTWO – pisemna gwarancja każdego produktu Passo, która chroni przed awarią nie tylko sam tusz lub toner, ale również drukarkę.

OCHRONA ŚRODOWISKA – poprzez zorganizowaną gospodarkę odpadami, Passo można zaliczyć do grona produktów “zielonych”, tzn. chroniących środowisko naturalne.

image

PANDA

Tonery Panda skierowane są przede wszystkim dla Klientów o hurtowym zapotrzebowaniu. Firma Unibit proponuje podstawowe najpopularniejsze modele tonerów monochromatycznych do drukarek laserowych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Przeznaczenie – Klienci organizujący przetargi, kontrakty długoterminowe, oraz Klienci o wyjątkowych wymaganiach cenowych.

ORGINALNE TUSZE I TONERY

Oryginalne tusze i tonery do drukarek. Nasz asortyment obejmuje również oryginalne tusze i tonery do drukarek wielu znanych na całym świecie marek takich jak: Brother, HP (Hewlett Packard), Epson, Samsung, Xerox, Canon, Lexmark, Oki czy Konica Minolta. Przez lata owocnej współpracy Unibit wypracował u producentów materiałów do drukarek status zaufanego dystrybutora oraz solidnego partnera handlowego. Dzięki temu możemy negocjować atrakcyjne ceny i dogodne warunki wsparcia technologicznego, które przekładają się na wymierne korzyści dla naszych Klientów.

Proponujemy tusze i tonery uznanych na świecie producentów:

Oferujmy:
  • Tonery kolorowe i monochromatyczne do drukarek laserowych,
  • Tusze do drukarek atramentowych,
  • Wkłady i atramenty do ploterów,
  • Bębny, fusery, pasy transferowe, zestawy konserwacyjne,
  • Taśmy do drukarek igłowych,
  • Rolki termotransferowe do drukarek i faksów,
  • Etykiety do drukarek termicznych,
  • Papiery specjalistyczne do druku fotograficznego.

Łącznie ponad 2 000 produktów

w ciągłej dostępności.

image

Twoja drukarka lub kopiarka

uległa uszkodzeniu?

Nasi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem doskonale poradzą sobie z każdym wyzwaniem.