Wiedza i doświadczenie

Firma Unibit to zgrany zespół młodych i ambitnych ludzi z fachowym i nowoczesnym podejściem do mechanizmów rynku. Specjalistyczna wiedza, indywidualne podejście do Klienta, znajomość zagadnień nowoczesnego marketingu, praktyczne podejście do najnowszych technik wydruku sprawiają, że jesteśmy dobrym partnerem dla Twojej firmy.

Nasza wiedza i profesjonalizm działania stanowią kluczowy element strategii zdobywania nowych rynków. Poszukiwanie unikalnych, innowacyjnych rozwiązań jest dla nas prawdziwym wyzwaniem. Z przyjemnością podejmujemy to wyzwanie każdego dnia. Jakość oferowanych usług i zadowolenie Klientów są dla nas priorytetem. Dzięki temu już od wielu lat z sukcesami tworzymy markę Unibit rozpoznawalną wśród naszych Partnerów i Klientów.

Codziennie chcemy stawać się lepsi. O drukarkach, kopiarkach, tuszach i tonerach wiemy prawie wszystko, ale i tak chcemy wiedzieć jeszcze więcej i więcej. Każdy Klient współpracujący z naszą firmą całkowicie gratis otrzymuje gwarancję pełnego zadowolenia. Zachęcamy: zaufaj nam i sprawdź. Tysiące Klientów nie mogły się mylić.

Wszystko to, w połączeniu z pasją z jaką podchodzimy do naszych codziennych zadań, jest dla nas sposobem na działanie w tak dynamicznie zmieniającej się branży jaką jest branża materiałów eksploatacyjnych.

Cały czas poszukujemy nowych rozwiązań, które ułatwią pracę naszym Klientom. Dla przedsiębiorców i instytucji państwowych z Katowic oraz całego województwa śląskiego przygotowaliśmy między innymi atrakcyjną ofertę wynajmu drukarek i kopiarek. Niewielka rata miesięczna plus zwolnienie z konieczności zakupu nowej drukarki lub kserokopiarki to podstawowe atuty tego projektu. Zauważamy, że wynajem drukarek i kserokopiarek w województwie śląskim cieszy się coraz większą popularnością. Opierając się na propozycjach naszych Klientów i własnym doświadczeniu zamierzamy
w dalszym ciągu udoskonalać usługę dzierżawy sprzętu biurowego.