Serwis drukarek ekspresowa naprawa

WYNAJEM, DZIERŻAWA ORAZ SERWIS DRUKAREK

W każdym biurze znajduje się przynajmniej jedna drukarka lub kopiarka. Bezawaryjne działanie tych urządzeń biurowych ma kluczowe znaczenie dla każdego Użytkownika. Każdy przestój drukarki lub kopiarki rodzi poważny problem, którego Klient chciałby uniknąć. Natomiast w przypadku awarii urządzenia Klientowi zależy przede wszystkim na natychmiastowej interwencji wyspecjalizowanego serwisu.

Warto zaufać ekspertom z wieloletnim doświadczeniem.

Firma Unibit proponuje kompleksowe podejście do kwestii zapewnienia ciągłości w bezawaryjnej pracy wszystkich urządzeń drukujących. Poprzez ofertę zakupu drukarek lub kserokopiarek, sprawdzonych materiałów eksploatacyjnych, profilaktycznej konserwacji urządzeń, czy ostatecznie szybkiej i fachowej usługi serwisowej, chcemy swoim Partnerom biznesowym zapewnić najwyższy z możliwych komfort bezpiecznej i profesjonalnej pracy na zakupionych drukarkach.

Rzetelność to nasza specjalność.  Unibit – Twój partner w biznesie.
image

Zapewniamy:

 • przeglądy techniczne sprzętu,
 • okresowe konserwacje drukarki,
 • naprawy pogwarancyjne uszkodzonych urządzeń*,
 • umowy serwisowe dla stałych klientów*,
 • krótki czas naprawy i konserwacji,
 • 6 miesięcy gwarancji poserwisowej,
 • oryginalne części stosowane przy naprawie.

* – usługa dostępna na terenie wybranych miast w Polsce

Drukujesz, skanujesz, kserujesz

i niczym się nie przejmujesz.

Pogotowie serwisowe

Jeśli wydruki znacznie odbiegają od tych, które były wykonywane po zakupie drukarki, oddaj urządzenie do przeglądu konserwacyjnego. Aby uzyskać informację o dostępności serwisu technicznego drukarek i kopiarek w Twoim mieście skontaktuj się z pogotowiem serwisowym pod numerem (32) 359 37 00.

Serwis kopiarek i drukarek HP, RICOH, MINOLTA

SERWIS KOPIAREK

Każde urządzenie z bogatej oferty firmy Unibit posiada 12-to lub 36-cio miesięczną gwarancję. Przy kserokopiarkach występuje natomiast limit kopii. W przypadku uszkodzenia zakupionego u nas sprzętu specjaliści serwisowi dojeżdżają do siedziby Klienta w ciągu 24 godzin. Jeśli usterka sprzętu jest poważna i nie istnieje możliwość rozwiązania problemu w siedzibie Klienta, wówczas uszkodzony sprzęt zabierany jest do serwisu. Na czas naprawy firma Unibit zapewnia urządzenie zastępcze o podobnych parametrach. W ten sposób mają Państwo pewność, że w Waszych firmach nie wystąpią żadne przestoje w drukowaniu lub kopiowaniu dokumentów.

Gwarantujemy profesjonalny serwis oraz ciągłość części zamiennych do sprzedawanych urządzeń przez okres 5 lat.

Na terenie województwa śląskiego dojazd do Klienta jest bezpłatny!

Umowa serwisowa

To doskonały sposób na rozwiązanie problemów związanych z obsługą serwisową urządzeń biurowych. Podpisując Umowę Serwisowo-Materiałową oszczędzamy czas i pieniądze, zapewniając przy tym bezpieczeństwo i bezawaryjną pracę urządzeń kopiująco-drukujących.

Korzyści:

1.W dniu podpisania umowy każda kopiarka zostaje objęta dożywotnią gwarancją.
2.W ramach umowy gwarantujemy:

 • stałe utrzymanie kopiarek w należytej sprawności technicznej,
 • bezpłatne zaopatrywanie w toner oraz części zamienne,
 • profesjonalny i bezpłatny serwis,
 • urządzenie zastępcze na czas naprawy kopiarki – bezpłatnie,
 • bezpłatne urządzenie dodatkowe na okres wzmożonej eksploatacji kopiarki,
 • pełną kontrolę kosztów eksploatacji kopiarek.
image
Potrzebujesz pomocy z Twoją drukarką lub kopiarką?

Skorzystaj z naszego formularza, opisując nam swój problem z drukarką bądź kopiarką. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, by udzielić Ci profesjonalnej pomocy.